Не сиди без діла, твори!

 

 

Ми звикли залишати після подорожі дуже багато фото в телефоні чи на фотокамері. А ось художниця-ілюстратор Наталі Ратковськи з кожного свого від’їзду привозить безліч скетчів, ескізів, колажів, адже митець має весь час вдосконалюватись, так вважає авторка. Сьогодні ми хочемо познайомити Вас з чудовими виданнями Наталі, які допоможуть ілюстраторам, художникам, або просто принесуть багато насолоди читачам.


Кому будуть корисними книги Наталі Ратковськи:

- ілюстраторам;

- художникам;

- творчим людям;

-тим, хто отримує насолоду від сучасного мистецтва;

- людям, що бажають знайти хоббі, відкрити для себе щось нове.


Занотовуйте, запам’ятовуйте та втілюйте в життя поради Наталі, бо який ще час обрати для творчості, як не літню пору :)"Профессия иллюстратор"

В цьому виданні автор надає низку порад про те, як зробити свої роботи неповторними, дотепними та бажаними. У книзі зібрані десятки "фішок"для тренування художнього зору. А також розвіюються застарілі міфи про малювання. 


"Разреши себе творить"

Книга присвячена ескізам, артбукам і дорожнім щоденникам як самостійному творчому заняттю. Видання надихає творити всюди і завжди, відкриває для Вас безліч ідей, які потім можна втілити в інших сферах своєї діяльності. Наприклад при оформленні інтер’еру будинку чи сімейного фотоальбому, подарунках для рідних та близьких.  Оформлюючи щоденник усілякими дрібничками зі своїх поїздок, чи просто підмічаючи все прекрасне навколо, Ви робите життя цікавішим. Потім точно не скажете, що Вам нічим було зайнятися на вихідних!"Рисуй каждый день"

Наталі Ратковски вирішила малювати кожного дня, протягом року. Не вражає? Зважте на те, що Вона працювала в офісі, доглядала маленьку дитину та робила хатні справи. Але все одно знаходила в собі сили та бажання малювати. Творила навіть в поганому настрої, бо процес приносив задоволення та заспокоєння. Що з цього вийшло? Дивіться самі та надихайтесь на творчі звершення!"Бесконечная книга: Тами и Сами"

Це історія-розмальовка довжиною чотири метри! Вашим діткам її вистачить надовго!

 

 


 

Натхнення Вам, дорогий читачу!