Досить ловити покемонів!


Не знаєте чим зацікавити дитину, аби лише не відеоіграми чи мультиками? Є рішення!

Представляємо ТОП-10 цікавенних книжок які захоплюють від першої до останньої сторінки.
 

1. Чорнильне серце

 

Пройти по тонкій межі реального й книжкового світів, оживити літературних персонажів і повернутись. Хто не мріє про таке? А якщо приправити це сміливістю, пригодами і боротьбою за справедливість, то може й не варто повертатись?


 

2. Фантастичні звірі і де їх шукати

 

Потримати в руках підручник самого Гаррі Поттера? Легко! А підготуватись до занять Хагріда? Як, ще не встигли? Тоді скоріше. Єдинороги, саламандри, морські змії, русали, перевертні і химери чекають Вас ;)


 


3. Одіссея Капітана Блада

 

Як таке можливо, що молодий лікарь Пітер стає піратом? Що змусило його кардинально змінити життя, але не втратити честі, благородства й милосердя. Дізнайтесь про це в пригодницькій сазі Рафаеля Сабатіні.

 

4. П’ятнадцятирічний капітан

 

Взяти на себе управління шхуною «Пілігрим» в 15 років – велика відповідальність. Але протистояти работоргівцям, втікати від дикарів-людожерів, небезпечних тварин і чаклунів, ще гірше. Книга на всі часи для дітей і дорослих.

 

5. Чудове чудовисько

 

Допомагати – завжди важко. Але, що як тебе попросить про це велике рожеве і добре Чудовисько ? І Соня не змогла відмовити новому другу. Вони разом зароблять сім подяк від людей, аби не втрапити в Країну жаховиськ. Або не зароблять?

 

6. П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя

 

Книга-квест в якій Ви відчуєте себе справжнім детективом і допоможете розв’язати нову справу про викрадення. Швидше, зробіть усе, аби зупитини Містера Ікс!


 

7. Дім дивних дітей

 

Жахлива сімейна трагедія, зруйнований будинок і покинутий острів. Від такого поєднання добра очікувати точно не слід.

 

8. Ярмарок нічних жахіть

 

Двадцять оповідань від Короля жахів для прихильників хоррору, які покажуть іншу сторону людей. Можливо не варто вірити приязній посмішці незнайомця?

 

  9. Нескінченна історія

 

Бастін трошки незграбний і не любить вчитись. Єдина його втіха, це фантазії і книги. Перевертні, дракони і нічні ельфи проведуть Вас крізь чарівний світ, навчать співпереживати і захищати свої ідеали.

 

10. Таймлесс. Рубінова книга

 

Гвендолін навіть не мріяла потрапити в минуле, але кров предків прокинулась, не даючи їй право вибору. Таємне товариство, магія, привиди стають новою реальністю для дівчини. А тут ще й перше кохання…


Серед цих книжок Ваша дитина точно знайде свою, ту що припаде до душі ту, яку захочеться перечитувати знову і знову!