Memory Book або Як додати в життя творчості


 

   Креативність і творчість – гарячі тренди кількох останніх років. Самовиражатись і самовдосконалюватись нині модно, як ніколи раніше.


   Сьогодні «Читайка», разом з «Видавництвом Сова» представляє серію арт-нотатників Memory Book. Арт-нотатник Memory Book – це скарбничка спогадів. У нього можна записувати враження не лише від мандрівок, але й від якогось свята чи знаменної події, фіксувати думки під час роботи й відпочинку, планувати майбутні подорожі. Memory Book дбайливо берегтиме кожен зі спогадів, кожнісіньку ідею свого власника. Також книги цієї серії створені для того, щоб надихати. Вміщені на кольорових розворотах афоризми та яскраві зображення квітів, морських мотивів або європейських столиць тішать око й підштовхують до мрій і роздумів.
Обирайте свій MemoryBook та вирушайте назустріч пригодам!   Арт-нотатник MemoryBook «Маки» дарує Вам тепло та барви приморського макового поля. Надихайтеся афоризмами і квітами, наповнюйте сторінки дорогоцінними спогадами та авантюрними задумами. Доторкніться до сонця, що живе на розворотах MemoryBook. Творіть і відчувайте радість кожної миті!

 

                                

 

 

  Розпочніть свій день у срібному тумані квітучих полів. Арт-нотатник MemoryBook «Квітковий ранок» для тих, хто прагне краси в усьому. Аркуш за аркушем відкривайте для себе феєрію кольорів. Знаходьте натхнення в афоризмах і квіткових композиціях, відчувайте аромат квітів довкола. Плануйте свій день, розповідайте про сни і просто творіть разом із MemoryBook.

 

                               

 

  Світ сповнений яскравих кольорів та великих можливостей. Відкрийтеся їм назустріч разом із MemoryBook «Кольорова пристань». Сторінка за сторінкою Ви помандруєте європейськими столицями й незвіданими краями своїх мрій. Записуйте враження, робіть замальовки, плануйте та втілюйте плани в життя. Зробіть кожен свій день таким барвистим, як пристань з обкладинки MemoryBook. 

 

                            

 

   Вітер вже напнув вітрила, казковий корабель готовий вирушати в мандри, гойдатися на хвилях Ваших думок і мрій. Відчуйте солоний бриз у повітрі, пориньте до вкритого скарбами морського дна, відпочиньте у променях сонця тропічних узбереж. MemoryBook «Вітер пригод» віднесе Вас від повсякденної метушні та клопотів. Надихайтеся і творіть!

 

                             

 

  Наповніть свої вечори шармом мерехтливих вогнів Парижа. Сторінки арт-нотатника MemoryBook «Бузковий вечір» відкриті для Ваших найдорожчих спогадів. Заповніть чисті аркуші пережитими за день радощами, поділіться планами на майбутнє, опишіть найсміливіші мрії. Підживлюйте гарний настрій афоризмами з MemoryBook. Смакуйте насолоду кожного прожитого дня!


                            


   Відчуйте подих Альпійських гір і вирушайте в омріяну подорож разом із MemoryBook «Гірське містечко». Плануйте мандрівки, складайте маршрути та залишайте враження на сторінках свого арт-нотатника. Черпайте натхнення з наведених афоризмів та записуйте власні правила. Дозвольте вітрові пригод підхопити Вас на свої крила!

 

                             

 

   MemoryBook «Лазурний край» випромінює безтурботність і спокій літнього штилю. Відкрийте для себе затишок Адріатики і Середземномор’я. Пориньте в океан творчості та натхнення. Афоризми, морські пейзажі та мотиви зібрані в MemoryBook для того, щоб дарувати Вам хвилини щастя серед щоденних турбот і спонукати до казкового відпочинку.

 

                                 

 

  Пориньте у вир життя Європи разом із MemoryBook «Яскрава столиця». Тут і шпилі празьких соборів, і вузенькі вулички Амстердама, і кольорова мозаїка Барселони. Подорожуйте у мріях і наяву, беріть у мандрівки MemoryBook. Арт-нотатник збереже всі Ваші ідеї та враження, а також зарядить енергією для нових пригод.

 

                               

 

Обирайте свій MemoryBook та збережіть спогади назавжди!