Твори! Відрізняйся! Фантазуй!

 

 

    Останнім часом у світі великою популярністю стали користуватися різні щоденники, скетч-буки і записники для творчості. Сторінки таких видань уже частково заповнені якимись завданнями для розвитку креативності, навичок малювання або творчого планування. За кордоном «блокнотний рух», за останні кілька років, набув шалених обертів, власники сторінок у соцмережах активно змагаються в тому, хто красивіше оформить розвороти, чия ідея буде креативнішою, а також записують численні майстер-класи для своїх підписників.


    «Видавництво Сова» переймає світовий досвід  і, разом з книжковим магазином «Читайка», хоче познайомити Вас з яскравим сімейством кольорових щоденників «Задоволення» серії Happy Book

 

 

    За завданнями Happy Book ти будеш малювати, вирізати, робити колажі, складати переліки та впевнено наближати здійснення заповітних мрій. Цупкий папір не розкисне від будь-яких фарб, чаю або кави, а яскрава сучасна обкладинка тішитиме око і підкреслюватиме твій стиль. Кожна чиста сторінка — це шанс створити щось нове, передати і виразити свої емоції так, як не зможе жоден гаджет.


       


Відкладайте мобільні телефони і беріть до рук кольорові олівці. Ми оголошуємо повну свободу творчості: твори, відрізняйся, фантазуй і не забувай ділитися своїми досягненнями із щоденником. Це твоя територія, тож розпочни її підкорення просто зараз! Створи свій унікальний Happy Book «Задоволення»!

У майбутньому сімейство арт-щоденників буде лише збільшуватися, а нові захоплюючі завдання допоможуть проявити себе та втілити на папері велику кількість ідей.