Заразись Япономанією! Закохайся в японську культуру!

 

 

Виставка-фестиваль «Япономанія» вже вп’яте поспіль запрошує всіх бажаючих доторкнутися до дивовижної культури далекої Японії.

 


   

    У своїй книзі «Біографія голоду» Амелі Нотомб визначила слово «ностальгія» як тугу за Японією.  Алессандро Барікко, створюючи "Діалог про Японію", сказав, що ця країна знаходиться прямо і аж до кінця світу. Саме пошукам таких роздумів, а ще безлічі відкриттів і несподіванок присвячена виставка«Япономанія».

    Вона була організована на честь 45-річчя братніх відносин між містами двох країн – Кіото та Києвом.


    1-2 жовтня 2016 року відвідувачі цієї виставки зможуть відкрити для себе нові грані єдності між такими різними культурами. Фестиваль проходить під гаслом: «Єдність в різноманітті».

    В японській культурі естетика уособлює собою  основу життя. Вона проявляється у всьому:  пошук прекрасного в простому, бездоганність в деталях, особливе відношеня до кожної секунди власного часу. Людину із іншого культурного  оточення таке відношення може одночасно дивувати і захоплювати, адже тільки в японькому світогляді кожна деталь має ключове значення. 

    Приходь!  Будемо пити чай і дегустувати японські солодощі, насолоджуватися балетом і вивчати «ази» східних єдиноборств, навчимося тонкощам мистецтва макіяжу від аніме до гейші, приміряємо кімоно і продефілюємо  в футуристичному костюмі косплеєрів.
   

Відвідування «Япономанії» не залишить вас байдужими. Безліч сувенірів, приємні відкриття і позитивні емоції  гарантовані!