5 книжок у подарунок захисникам

 

14 жовтня - День захисника України.

      Ми хочемо привітати всіх українців з цим урочистим днем, що віддає належне людям, які оберігають нас від негараздів.

      

      Тренування фізичної сили, бойового духу це, звісно, дуже потрібні речі, але вони ніщо без освідченості та розуму. Наша сьогоднішня добірка книжок для тих, хто ще не визначився з подарунком своїм захисникам. Книга може стати помічником, порадником, другом. Даруйте книгу - даруйте майбутнє!

 

 

1. Ярослав Гашек "Пригоди бравого вояка Швейка"

    Кожна, навіть дуже серйозна людина сміється. Сміх - це те, що підіймає наш настрій, покращує самопочуття. Більш ніж 700 сторінок про бравого вояка Швейка і Ви забудете про нудьгу :)

      

2. Рюта Кавашима "Японская система развития интеллекта и памяти. Программа «60 дней»"

     Ця книга не для читання. Це - практичний посібник, що містить завдання для розвитку та укріплення пам’яті й інтелекту. Всього за 60 днів простих занять відчуваються зміни в самопочутті. Рекомендовано всім, хто хоче покращити ясність розуму та реакції.

 

3. Сергій Згурець "Блеск и скрежет стали. Уроки войны. Том 1" 

     Книга про наших військових, про протидію Збройних сил України російській агресії в період 2014-2015. У виданні також представлені детальні описи основних нових і модернізованих зразків танків, бойових машин піхоти, бронетранспортерів, створених в Україні з 1992 р., для оснащення ЗС України та виконання експортних замовлень. Цікаве ілюстроване видання стане гарним доповненням домашньої бібліотеки.


4. Арнольд Шварценеггер "Вспомнить все. Моя невероятно правдивая история"

     Легендарний Арнольд згадає все своє життя в цій книзі. Всі злети та падіння Ви зможете пережити разом з цим неперевершеним актором, культуристом, бізнесменом та політиком. Насправді визначна людина надихає на визначні вчинки!


5Ерік Бертран Ларссен "Сейчас! Не упусти момент — это все, что у тебя есть" 

     Нова книга Ларссена допоможе вам змінити своє мислення і навчитися перебувати в теперішньому моменті, щоб приймати усвідомлені і продумані рішення, відчувати контроль над власним життям і забути про стрес.


     Якщо Ви не знайшли те, що шукали - телефонуйте нам, ми завжди раді допомогти з вибором!