Подарунковi сертифікати

У пошуку унікального подарунка близькій людині? Бажаєте привітати колег зі святом або мотивувати їх професійне зростання? Подарунковий сертифікат стане безпрограшним сюрпризом для Ваших друзів, колег або ділових партнерів. Не потрібно гадати яка книга буде найбільш корисною або які літературні уподобання у одержувача подарунка. Кожен знайде книгу по інтересам! Подарунковий сертифікат магазину «Читайка» - це стовідсоткове влучання в ціль! Які сертифікати ми пропонуємо?

Багаторазовий сертифікат
Багаторазовий сертифікат - це унікальна пропозиція на книжковому ринку України!

Багаторазовий подарунковий сертифікат дає право на покупку (включаючи вартість доставки), сума оплати якої буде знижена на його номінал. Сертифікат можна використовувати до повного погашення номіналу протягом всього терміну його дії.

Скористатися сертифікатом можливо як в інтернет-магазині, так і в книжковому магазині "Читайка" за адресою вул. Вербова, д.17 (метро Почайна).

Стандартні номінали багаторазових подарункових сертифікатів: 300, 500, 1000, 2000, 5000 і 10 000 гривень.

Ви маєте унікальну можливість купити сертифікат на оригінальну, нестандартну суму, наприклад, відповідну року народження іменинника, цифри Нового року або будь-якій пам'ятній для вас даті або числу.

Сертифікати можуть бути надані у вигляді пластикової подарункової карти чи електронної листівки (або списку активованих кодів), які можуть бути відправлені на електронну пошту.

Також даний продукт ми рекомендуємо для корпоративних клієнтів. Ми надамо повний спектр послуг по звітності використання сертифікатів (асортимент куплених товарів, залишки коштів, відповідність одержувач / покупець і багато іншого). Варіанти номіналів і вид сертифікатів залежать тільки від ваших уподобань. Ми готові розглянути зустрічні пропозиції щодо взаємовигідної співпраці.

Термін дії сертифікатів номіналом 300 і 500 гривень 6 місяців з моменту його активації (продажу), номіналом від 1000 гривень - 1 рік.
Як придбати сертифікат?

Виберіть подарунковий сертифікат потрібного Вам номіналу і типу на нашому сайті у роздiлi Подарунковi сертифікати і оформіть стандартне замовлення окремо або разом з іншими товарами.

Ви також можете отримати відповіді з усіх питань і оформити замовлення на подарунковий сертифікат за телефонами вказаними на сторiнцi Контакти.