Подарунковi сертифікати

У пошуку унікального подарунка близькій людині? Бажаєте привітати колег зі святом або мотивувати їх професійне зростання? Подарунковий сертифікат стане безпрограшним сюрпризом для Ваших друзів, колег або ділових партнерів. Не потрібно гадати яка книга буде найбільш корисною або які літературні уподобання у одержувача подарунка. Кожен знайде книгу по інтересам! Подарунковий сертифікат магазину «Читайка» - це стовідсоткове влучання в ціль! Які сертифікати ми пропонуємо?

Багаторазовий сертифікат

Багаторазовий сертифікат - це унікальна пропозиція на книжковому ринку України!

Багаторазовий сертифікат діє протягом 1 року з моменту покупки до повного пагашення його номіналу. Багаторазовий сертифікат можна отоварити як в інтернет магазині, так і в торговому залі на книжковому ринку «Петрівка». Даний продукт ми рекомендуємо для корпоративних клієнтів і надаємо повний спектр послуг по звітності використання сертифікатів (асортимент куплених товарів, залишки коштів, відповідність одержувач/покупець і багато іншого).

В одному пакеті можуть бути сертифікати різних номіналів, в т.ч. і нестандартні, з точністю до 1 грн. Сертифікати можуть бути предоствлени у вигляді пластикових подарункових карт або списку активованих кодів і відправлені по електронній пошті. Ми готові розглянути зустрічні пропозиції щодо взаємовигідної співпраці.

Одноразові сертифікати

Одноразовий подарунковий сертифікат дає право на покупку (включаючи вартість доставки), сума оплати якої буде знижена на номінал сертифікату. Якщо сума замовлення перевищує номінал сертифікату - різниця не повертається, а сертифікат не можна використати повторно. Скористатися сертифікатом можна як в інтернет-магазині, так і в книжковому магазині "Читайка" за адресою вул. Вербова, д.17 (метро Почайна).

Термін дії сертифікату 6 місяців з моменту його активації (продажу).

Як придбати сертифікат?

Виберіть подарунковий сертифікат потрібного Вам номіналу і типу на нашому сайті у роздiлi Подарунковi сертифікати і оформіть стандартне замовлення окремо або разом з іншими товарами.

Ви також можете отримати відповіді з усіх питань і оформити замовлення на подарунковий сертифікат за телефонами вказаними на сторiнцi Контакти.