Довкола світу із Шерлоком Голмсом

  • НаявністьНемає у наявності
  • Кількість сторінок96
  • Формат170x240
  • НовинкаНі
  • ISBN978-617-7820-27-6
  • EAN9786177820276
  • Спеціальна пропозиціяНі

Іноді виникає питання, чому та чи інша книга привертає увагу читачів, тим більше дітей, заохочуює їх сприймати інформацію, читати книгу «від корки до корки».

Так ось у випадку із книгою Сандри Лебрен «Довкола світу із Шерлоком Голмсом» все зрозуміло. Вона живе та працює у Франції. Спочатку Сандра працювала вчителем образотворчого мистецтва, тому добре розуміє дітей, їх сприйняття зображення. захоплення та інтереси.

А ще протягом 15 років у різних видавництвах, які випускають книжки як для дітей та підлітків, так і для дорослих вона створювала головоломки та кросворди французькою і англійською мовами: цифри, логіка, візуалізація, ігри для тренування пам’яті.

Лебрен була помічником редактора Disney Hachette Presse, потім головним редактором Télé Star Jeux. Сандра працює над інформаційним розділом про світ настільних ігор у двох журналах для підлітків.

Безперечно, що такий персонаж, як Шерлок Голмс, користується небувалою популярністю в усьому світі. Знайдеться зовсім мало людей, хто взагалі нічого про нього не знає. Отже, в першу чергу треба відзначити, що Шерлок Голмс, як літературний персонаж, був створений популярним англійським письменником Артуром Конан Дойлом, який народився у Великобританії в 1859 році. Конан Дойл зумів в яскравих фарбах та дрібних деталях створити Шерлока Холмса, дати йому життя на сторінках своїх книг, чим й отримав незліченну кількість захоплених відгуків від читачів з різних країн.

Пам'ятайте, як Шерлок Голмс розплутував найскладніші справи та найзаплутаніші історії? Його головна зброя – це логіка, увага і пам'ять. Логіка допоможе дитині бути успішним в математиці, точних науках і, навіть, у вивчанні іноземних мов. Книга Сандри Лебрен «Довкола світу із Шерлоком Голмсом» – ось де справжній чарівний світ, повний головоломок, лабіринтів, ребусів, захоплюючих завдань на розвиток логіки, уяви, творчого мислення, словникового запасу.

Цього разу Шерлокові доведеться об’їхати цілий світ, розшифрувати таємничі послання і коди, розв’язати логічні й математичні задачки, зрозуміти всі ребуси й вирішити всі кросворди на своєму шляху. На вас чекають мандри темпераментною Мексикою у пошуках унікального капелюха, відпочинок з підрахунком зірок на небі та розбір розмаїття мов мешканців Таїті. Вирушайте у захопливу подорож разом з кмітливим Шерлоком Голмсом, відданим Доктором Вотсоном та кумедним помічником друзів – песиком Рексом.

Час взятися за олівці та фломастери і спробувати се6я в ролі Шерлока!

Чудове придбання для розумників 6-10 років, які полюбляють цікаві завдання різних ступенів складності! Хоча... і дорослим буде цікаво, бо вони завжди залишаються шанувальниками загадкового світу.

Write Your Own Review
Тільки зарегістровані корістувачі можуть залішаті відгуки. Будьласка авторизуйтесь або створіть акаунт
Найкращі пропозиціі по темі