Подарунковi сертифікати

У пошуку унікального подарунка близькій людині? Хочете привітати колег зі святом або мотивувати їх професійне зростання? Подарунковий сертифікат стане безпрограшним сюрпризом для Ваших друзів, колег або ділових партнерів. Не потрібно гадати яка книга буде найбільш корисною або які літературні уподобання у одержувача подарунка. Кожен знайде книгу по інтересам! Подарунковий сертифікат магазину "Читайка" - це стовідсоткове влучання в ціль! Які сертифікати ми пропонуємо?

Багаторазовий сертифікат
Багаторазовий сертифікат - це унікальна пропозиція на книжковому ринку України!

Багаторазовий сертифікат потрібно використовувати протягом 1 року з моменту його покупки і до повного пагашенія номіналу. Багаторазовий сертифікат можна отоварити як в інтернет магазині, так і в торговому залі на книжковому ринку "Петрівка". Даний продукт ми рекомендуємо для корпоративних клієнтів і надаємо повний спектр послуг по звітності використання сертифікатів (асортимент куплених товарів, залишки коштів, відповідність одержувач/покупець і багато іншого).

В одному пакеті можуть бути сертифікати різних номіналів, в т.ч. і нестандартні, з точністю до 1 грн. Сертифікати можуть бути предоствлени у вигляді пластикових подарункових карт або списку активованих кодів і відправлені по електронній пошті. Ми готові розглянути зустрічні пропозиції щодо взаємовигідної співпраці.

Одноразові сертифікати

Одноразовий подарунковий сертифікат дає право на покупку (включаючи вартість доставки), сума оплати якої буде знижена на номінал сертифіката. Якщо номінал сертифіката перевищує сума замовлення - різниця не повертається, а сертифікат не можна використовувати повторно. Використовувати сертифікат можна як в інтернет-магазині, так і в книжковому магазині "Читайка" за адресою вул. Вербова, д.17 (метро Почайна).

Термін дії сертифіката 6 місяців з моменту його активації (продажу).
Як придбати сертифікат?

Виберіть подарунковий сертифікат потрібного Вам номіналу і типу на нашому сайті у роздiлi Подарунковi сертифікати і офрміте стандартне замовлення окремо або разом з іншими товарами.

Ви також можете отримати відповіді з усіх питань і офрміть замовлення на подарунковий сертифікат за телефонами вказаними на сторiнцi Контакти.