Atlas Obscura. Найдивовижніші місця планети - Джошуа Фоєр, Ділан Тюрас, Елла Мортон (арт.82061)

Ділан Тюрас є співзасновник мультимедійної компанії «ATLAS OBSCURA» та автором її проектів. Він з успіхом виступає на конференціях, навіть на таких відомих, як SXSW та New Yorker Festival, розповідає про зміни в умовах життя, а й у подорожах, про нові види мандрівок, нові враження від змін.
 
Джошуа Фоєр – американський журналіст-фрілансер, пише (здебільшого наукові статті) для таких відомих видань, як National Geographic, Esquire, The New York Times, The Washington Post та Slate. Він теж є співзасновник «ATLAS OBSCURA». Відповідно своїх інтересів та захоплень, Фоер створив декілька громадський організацій.
 
Елла Мортон – новозеландська, австралійська письменниця, яка переїхала до Брукліну. У своїх роботах Елла фокусує увагу на забутих, втрачених аспектах історії та культури. Зараз вона працює старшим редактором в «ATLAS OBSCURA».
 
Іноді в подорож тягне не лише туристична жага, бажання нових вражень, або зміна місця. Це торкнулося й авторів проекту «Atlas Obscura», кожний отримав свої емоції. Для когось з них все обертається веселою мандрівкою, а комусь здалось сумною еміграцією, а хтось з головою занурився у минуле.

Найбільш захоплююча книга року!

- Colin McEnroe, WNPR
 
Дуже оригінальна та яскрава подарункова книга «Atlas Obscura» від Джошуа Фоєр, Ділана Тюрас та Елли Мортон з фотографіями та цікавими розповідями про майже 700 незвичайних та незвіданих місць на Землі, природних та створених людьми, з величезною історією та незвичайними пам'ятками. Цей атлас справжнійй музей дивовижних і нетипових туристичних об’єктів, який надихає на подорож. Навіть вказані координати, щоб можна було дістатися і побачити диво своїми очима.
 
Кімната цікавинок на папері про захоплюючі подорожі!

- The New York Times
 
Книга захопила читачів – на Amazon понад 80% замовників атласу віддали 5 зірок. Відповідь на поверхні – адже це не просто збірник малюнків, це дійсно фундаментальний твір. Але, водночас, видання навіть екзотичне: нам пропонують зійти з второваної туристичної стежки й пройтись ще неходженими маршрутами.
 
Пройдіться та подивіться на найпрекрасніші куточки світу: Печери царя Седекії в Єрусалимі; Соляна людина з Чехрабаду; баобаб у ПАР, в якому міститься цілий паб на 15 осіб; "Брама Пекла" в Туркменістані; село в Іспанії, де проходить щорічний фестиваль стрибків через дітей; кладовище кораблів у Бангладеш; печери світлячків у Новій Зеландії; Кольська надглибока свердловина в Мурманській області - найглибша у світі; гігантська голова Леніна в Улан-Уде; Музей холодної війни в бункері в Оттаві та багато-багато іншого. А ще "Акустичні дзеркала" у Ґрейтстоні, Гайґейтське кладовище, фонтани-жартуни палацу Гельбрунн, таємні ліонські коридори, шпигунська станція Тойфельсберґ, курорт-привид Вароша.
 
Ця книга така ж цікава та захоплююча, як і світ, який вона висвітлює. Кожна сторінка розкриває якусь приховану родзинку, яка лякає, смішить, манить, або вона просто божевільна, але яка завжди дивує читача.

- David Grann, автор The Lost City of Z: A Tale of Deadly Obsession in the Amazon
 
Книга розширює межі уявлення про нашу планету – вона розповідає про ті місця, які захоплюють своєю унікальністю та показує, наскільки багато в світі цікавого, варто тільки розширити свій горизонт бачення. В атласі багато тексту, фотографій, карт, діаграм, він рясніє фактами, які можуть здивувати навіть знавців. Книга поділена на регіони і це дуже зручно, якщо вас особливо цікавить якась певна частина планети.
 
Тож, давайте подивимося самі незвичайні куточки нашої планети!

  • ISBN978-617-12-4967-7
  • Формат170x240мм
  • МоваУкраїнська
  • Кількість сторінок464
  • НаявністьНемає у наявності
  • ПереплетенняТвердий
  • Рік2020
  • Вікова групаNo age group
Write Your Own Review
Тільки зарегістровані корістувачі можуть залішаті відгуки. Будьласка авторизуйтесь або створіть акаунт
Найкращі пропозиціі по темі