Доставка до 5 днів
290,00 ₴
Оформити замовлення в 1 клік
  • Автор
  • Видавництво
  • Артикул62284
  • Weight0.0000
  • МоваАнглійська
  • Рік2015
  • ПереплетенняМ'який
  • НаявністьДоставка до 5 днів
  • Кількість сторінок384
  • НовинкаНі
  • ISBN978-0-75-155415-1
  • EAN9780751554151
  • Спеціальна пропозиціяПід замовлення

Perfect for readers of Sophie Hannah, Paula Daly and Sophie McKenzie, this tense, twisty, emotionally compelling thriller will stay with you long after you turn the final page

Write Your Own Review
Тільки зарегістровані корістувачі можуть залішаті відгуки. Будьласка авторизуйтесь або створіть акаунт
Найкращі пропозиціі по темі