Наш магазин піклується про своїх клієнтів. Тому, для постійних покупців ми розробили програму лояльності «Читайка-клуб». Програма дає Вам можливість стати клієнтом з особистими привілеями, економити з кожною покупкою та збільшувати розмір знижки.

Як стати учасником програми лояльності

Все дуже просто! Для того щоб стати учасником програми лояльності, потрібно зареєструватися на сайті і зробити першу покупку, вже як зареєстрований користувач. Кожна наступна завершена покупка, під Вашим акаунтом, буде збільшувати розмір Вашої знижки на нашому сайті. Реальна економія може досягати 15-20%.

Як працює програма лояльності "Читайка-клуб"

Тепер ніяких бонусних рахунків і списань на наступну операцію. Сплативши свою першу покупку, Ви отримуєте на нашому сайті особливий статус, а разом з ним і свою акційну ціну на товар.

Яку знижку я можу отримати?
Лояльний покупец
10%
Дружній покупец
15%
Партнер "Читайка"
20%

Здійснивши першу оплату замовлення, Ви автоматично отримуєте статус «Лояльний покупець», а разом з ним знижку на товари від 3% до 10%. Якщо сума Ваших оплат перевищила 5000 грн, але не досягла 10 000грн, система Вам присвоїть статус «Дружній покупець». Такий статус забезпечить знижку при покупці в нашому інтернет магазині від 5% до 15%. Ну, і максимальна знижка доступна покупцям зі статусом «Партнер «Читайка». Щоб отримати такий статус, потрібно зробити оплат на суму більше 10 000грн, і Ваша знижка буде складати від 10% до 20%.

У програмі лояльності «Читайка-клуб» можуть брати участь тільки покупці фізичні-особи, що не займаються підприємницькою діяльністю.