Моя дорога птаха. Мамина книжка

Рейтинг:
100% of 100
Немає у наявності
50,00 ₴
  • НаявністьНемає у наявності
  • Кількість сторінок48
  • Формат170x215мм
  • НовинкаНі
  • ISBN978-617-679-134-8
  • EAN9786176791348
  • Спеціальна пропозиціяНі

«Моя дорога птаха» - це книга, в якій пульсує суцільна емоція, живий нерв. Вона умовно розділена на три частини - своєрідний фотоальбом як обрамлення до маминої розповіді про Андрія Кузьменка, його казка «Тарасик, тролейбус і святий Миколай» і підбірка текстів його пісень. Але насправді це слова, які мама просто не могла не сказати про свого сина, про свою найдорожчу птаху, про те, яким він був і яким завжди буде для неї.

Книга має і соціальну складову: 10 грн. з вартості кожного примірника буде виділено в Благодійний фонд Кузьми Скрябіна.


Кузьма був справжнім українцем, патріотом своєї держави. Він не боявся казати те, що думав. Він був реально крутим і класним. Сумно, що його вже немає з нами. Це та людина, яка могла зробити світ кращим :(((
 

Сашко, м. Лубни
 
Кузьміч, ну ти конєшно крутезний чувак! :) Ні одне твоє слово тепер не залишається без уваги, ти чуєш? Кожна пісня, кожне інтерв’ю, кожне відео, аудіо... Все, що ти говорив, про що мислив, тепер наче якесь вчення... Ти що, якийсь Нострадамус? :) Бо багато з того, що ти співав і говорив, стало пророчим!
 
Андрюха, і пішов ти від нас теж як справжня зірка, що так яскраво світила і після себе залишила ще яскравіше гало... А я впевнений, що ти живий і десь там даєш концерти, качаючи своїм сивуватим хаєром, і матюкаєш цю всю погань... :)
 
Дякую тобі, Кузьма, ти живий, тепер я це точно знаю...
 

Андрій Іванович, м. Тернопіль
 
Кузьма, у мене залишилося лише ДЯКУЮ.
 
Мар’яна, м. Львів

Write Your Own Review
Тільки зарегістровані корістувачі можуть залішаті відгуки. Будьласка авторизуйтесь або створіть акаунт
Найкращі пропозиціі по темі