Оплата товарiв

Інтернет магазин Читайка пропонує відразу декілька способів сплати за книги. Ми будемо вдячні, якщо Ви оберете найбільш зручний для Вас метод оплати, адже це допоможе нам більш якісно та швидко виконати замовлення.

Способи оплати
 • Приват24 Visa Mastercard

  LiqPay

  Для оплати Вашого замовлення радимо скористатися платіжною системою LiqPay, яку розробили та впровадили українські програмісти ПриватБанку, та яка за доволі короткий термін набула популярності.

  Розробники створили систему максимально зручною для користувачів, надавши на вибір 8 різних методів оплати, а клієнти ПриваБанку ще й мають змогу користуватись інтернет банкінгом «Приват 24». Про можливi методи оплати Ви можете дiзнатися тут. тут.

  LiqPay

  Відтепер власники карток Mastercard та VISA мають змогу швидко здійснити захищений грошовий переказ з гарантією оплати, незалежно від свого місця перебування. Скориставшись цією послугою всього один раз, надалі у клієнтів є можливість проводити наступні платежі «в 1 клік», що доволі зручно та значно економить час.

  Наші покупці, які користуються платіжною системою LiqPay, не платять комісію за грошовий переказ. Ці витрати ми з задоволенням беремо на себе.

  Платіжна система LiqPay - це безпечний, швидкий і простий спосіб оплати товарів в інтернет-магазині Читайка!

 • Банковский перевод

  Банківський переказ

  Банківським переказом в нашому магазині можуть скористатися як юридичні, так і фізичні особи.

  Для отримання рахунку юридичним особам необхідно оформити замовлення та надати реквізити своєї компанії (копію свідоцтва платника ПДВ) за адресою: [email protected].
  Фізичні особи можуть оплатити замовлення в будь-якому зручному для них відділенні банку.

  Зверніть увагу: відвантаження товарів по замовленню відбувається після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

 • Оплата наличными

  Оплата готівкою

  Оплата готівкою все ще залишається швидким та зручним способом розрахунку. Якщо з якоїсь причини ви не хочете скористатися банківською карткою, то здійснити платіж можливо в момент передачі товару.

  Така форма оплати можлива при доставці замовлення кур'єром за вказаною вами адресою.

  А також сплатити готівкою є можливість в пункті самовивозу, який знаходиться в магазині «Читайка», за адресою вул. Вербова 17, на території книжкового ринку біля ст. м. Почайна.

 • Наложенный платеж

  Післяплата

  Післяплата - це грошова сума, яку покупець оплачує безпосередньо у відділенні служби доставки при отриманні товару.

  Післяплата складається з кількох частин: перша - це безпосередньо сума замовлення, друга - це сума за повернення грошових коштів відправнику, яку оплачує одержувач.

  Зверніть увагу: за перевищення термінів зберігання товару може нараховуватись додаткова оплата. Розмір оплати залежить від служби доставки, якою скористався покупець.

f